Kalıcı Makyaj

Hizmetlerimiz

Kalıcı Makyaj

Zamanın giderek daha değerli hale geldiği şehir hayatının ritminde, her an bakımlı ve hoş görünmek herhalde çok rahat ve pratik olsa gerek diyorsanız... Kalıcı makyaj veya daha doğru ismiyle "mikro-pigment uygulaması" mikro, steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına aşılanması işlemidir.

Bu alerjik olmayan renkler bilhassa yüz ve vücut kullanımı için tasarlanmış olup, katkı ve koku maddesi içermez. Kalıcı makyajın dövme ile karıştırılmaması gerekmektedir. Fakat aynı biçimde uzun yıllar ciltte kalarak doğal görünümünü korur.

Daha çok kozmetik-dövme sayılabilecek bu işlem sayesinde kaş, göz çizgisi veya dudaklarda doğal cilt renginizle uyumlu tesirler yaratılabileceği gibi bazı küçük kusurlar kapatılabilir veya biçim bozuklukları giderilebilir. Böylece daha düzgün, bakımlı ve genç bir görünüm kazanmak işten bile değildir!

KİMLER TERCİH EDİYOR ? 

Kalıcı makyaj parlak ve yüzeysel görünen normal makyaja oranla daha doğal görünür. Bunun yanı sıra makyajı tazeleme, yenileme, ekleme gibi sıkıntılar ortadan kalktığı gibi vakit ve para tasarrufu da temin eder. Kalıcı makyaj herkes için ideal olmasına rağmen, bilhassa bu yöntemi kullanması önerilenler aşağıda liste durumunda verilmiştir:

Vakti kısıtlı ve çalışan bayanlar
Seyrek, çok açık renk ya da yarım kaşları olan bayanlar
Hassas gözleri olan bayanlar
Seyrek kirpikleri olan bayanlar
Lens kullanan bayanlar
Göz bozukluğu olan bayanlar
Kozmetik ürünlerine alerjisi olan bayanlar
Artrit hastalığı veya titreyen elleri olan bayanlar
Genellikle stresli veya ağır işleri olan bayanlar
Atletler, sporcular
Profesyonel yaşamda devamlı iyi görünmek zorunda olanlar
Kemoterapi gibi tedavileri olan bayanlar
Yüzlerindeki asimetrik hatlardan kurtulmak isteyenler
Dağılmayan makyajın avantajını kullanmak isteyen bayanlar