Medikal Estetik Danışmanlığı

Hizmetlerimiz

Medikal Estetik Danışmanlığı

Medikal Estetik Nedir?
 

Cildin, yüzün, vücudun görünüşünü, dokusunu ve konturunu düzeltmek için çeşitli prosedür ve tetkiklere dayanan çalışmalar Medikal Estetik alanının içinde yer almaktadır. Gül Eğriboz Beauty Coach tarafından uygulanan medikal estetik uygulamaları; non-invaziv veya minimal invaziv teknolojileri ve teknikleri barındırır, genel anestezi olmadan ve dokular kesilmeden yapılır. Medikal estetikteki invaziv prosedürler, genellikle cilt veya cilt altına yapılan enjeksiyonları gerektirir. Bu sayede kırışıkları gidermek, aşırı terlemeyi engellemek, daha hacimli bir dudak yapısına sahip olmak ve cildin yaşlanmasını geciktirmek mümkündür.
 

Medikal Estetik’te Danışmanlık Hangi Alanlarda Alınır?
 

Gül Eğriboz Beauty Coach tarafından uygulanan  medikal estetik danışmanlığını alanları şu şekilde sıralanabilir;
 

Dermaterapi
Bölgesel İncelme & Bölgesel Zayıflama
Burun Estetiği
Epilasyon
Dolgu
Yüz Germe
Cilt Bakımı
Botoks
Leke Tedavisi
Mezoterapi
Kalıcı Makyaj
Medikal El Ayak Bakımı
Yukarıdaki tüm alanlarda hizmet veren Gül Eğriboz Beauty Coach salonuna gelerek merak ettiğiniz ve cildinizin ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz tüm konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Gül Eğriboz Beauty Coach salonuna gelerek, alanında uzman ve profesyonel ekibimizden medikal estetik danışmanlığı konusunda size en uygun tavsiyeleri alabilir, sonrasında gerçekleşecek uygulamaları planlayabilir ve cildinizle barışık bir şekilde günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.
 

Medikal Estetik Danışmanlığın Faydaları Nelerdir?
 

Medikal estetik yaptırma kararı almanız durumunda, cildinizle ilgili rahatsız olduğunuz veya kusurlu gördüğünüz noktalar ilgili sadece kendi fikrinizle hareket etmemeniz ve bir profesyonelden yardım almanız medikal estetik danışmanlığının size kazandırdığı en önemli faydadır diyebiliriz. Gül Eğriboz Beauty Coach salonunun uzman kadrosu, size merak ettiğiniz ve uygulama yaptırmak istediğiniz bölgeniz ile ilgili gerekli testleri yaparak danışmanlık hizmeti vermektedir. Danışmanlık almadan estetik konusunda bir karar almanız memnuniyetsizlik ihtimalini ortaya çıkarabileceği için sizi, hakkında merak ettiğiniz tüm estetik sorunlarına cevap bulmak için Gül Eğriboz Beauty Coach salonuna bekliyoruz.